Aktuality

Bezlepkové hrníčkové dortíky ve čtyřech příchutích 🤤

Vyslyšeli jsme volání po čajích Sonnentor, tak ode dneška je máme v prodeji

Nové ajurvédské horké nápoje konečně v prodeji.

Nově máme v nabídce rakytníkový sortiment (šťávy, sirupy, pomazánku, smoothie, výlisky, sušenky, energetické tyčinky, rakytník v medu), po kterém byla velká sháňka 🙂

Máme pro vás v nabídce 90 druhů čajů od Rosa Canina.

Novinka v našem sortimentu - Muňa - Wira antigrip.

Kombinaci Muňa – Wira je vhodné použít nejen při prvních příznacích chřipky či virózy, ale i při propuknutí nemoci. Už po vypití prvního šálku dochází k okamžité úlevě. Při dodržení dávkovacího režimu může být člověk po 3 dnech bez příznaků.

Navíc přírodní fytoterapie umožňuje přirozenou reakci imunitního systému, ten samý kmen viru se již nevrátí (funguje podobně jako očkování).

Ideální pomocník pro nadcházející chřipkovou sezónu

Dračí krev (Sangre de Drago) je čistý kapalný latex z peruánského stromu Croton lechleri z Peru.

Pro své analgetické a antivirotické účinky je užitečná při různých druzích poranění. Urychluje podporu hojení a zacelení ran. Zároveň chrání před vniknutím infekcí. Velmi dobrá je odezva při potírání, vyplachování či kloktání v případě napadení mandlí či při zanícení dutiny ústní, zubů apod. Dobré zkušenosti jsou s reakcí i u bradavic, které zevně potíráme. Uleví po bolestivém bodnutí hmyzem.

V nabídce máme kapky (25 ml) i ústní sprej (20 ml).

Léto je za námi, tak jsme pro vás naskladnili čerstvý med. Ve velikosti 500g a 950g.

Nově pro vás v nabídce máme medové víno z Medařství Nová Říše. Medové víno obsahuje pouze med a vodu, žádné přidané látky ani barviva.
Nyní za zaváděcí cenu 350 ml za 150,- Kč nebo 500 ml za 200,- Kč.

Ode dneška v našem sortimentu najdete také fitness výživu (proteinové směsi, tekutý carnitin, carnitinové nápoje, creatin, raw tyčinky, proteinové tyčinky).

 

Od 1. 8. 2018 přebíráme prodejnu zdravé výživy od současné majitelky a touto cestou Vás žádáme o trpělivost v našich začátcích. Budeme se snažit Vám vyjít vstříc a doufáme, že se k nám budete rádi vracet. Těší se na Vás Alena, Lukáš a Kamila.